Македонски | Shqip | English |

Jatki lesnici od ovogodinesna rekolta

Се продава од: Jordanka Cekova Денес 12:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

500 МКД   650 МКД

Локација: Кавадарци
Производи : Земјоделски производи/Растенија
Се продаваат јатки лешници од овогодинешна реколта.
Цена по договор.

Контакт:
Љупчо - 075/474-189
Данка - 078/419-372
Нема посетени огласи
Кон почеток