Македонски | Shqip | English |

HOTEL BALKAN KAVADARCI

Оглас од претпријатие. Се продава од: КАПИТАЛ ГРУП 03 јул. 14:25 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

-

Адреса: Kavadarci - plostad
Локација: Кавадарци
Простории : Друго
СЕ ПРОДАВА ХОТЕЛ БАЛКАН Кавадарци, ЛОЦИРАН ВО ЦЕНТАРОТ НА КАВАДАРЦИ

ПРЕДМЕТ НА ПРОДАЖБА Е ИМОТ СО НАМЕНА -ХОТЕЛ ВО ВКУПНА ПОВРШИНА ОД 1267м2 СО МОЖНОСТ ЗА КУПУВАЊЕ И НА ЗАСТАКЛЕНИОТ ДЕЛ.ПРОСТОР ДО ХОТЕЛОТ.

ПОСТОИ МОЖНОСТ И ОДЛОЖЕНО ПЛАЌАЊЕ ИЛИ КРЕДИТИРАЊЕ ПРИ КУПУВАЊЕ НА ХОТЕЛОТ - ПРОВЕРЕТЕ !!!

ПОВРШИНИ НА ХОТЕЛОТ ПО КАТОВИ СЕ:

-приземје.............................. 47м2
-I kaт......................................... 196 м2
-II кат ....................................... 259 м2
-III кат ..................................... 259 м2
-IV кат .................................... 259 м2
-подрум ................................. 247 м2

Постои можност за купување и на застаклениот дел.објект до хотелот.

Хотелот се продава по принципот видено – купено.

ЕКСТРА ЦЕНА !!! ПРОВЕРЕТЕ


Повеќе инфо
070/700 812; 072/205 629
[email protected]
Нема посетени огласи
Кон почеток