Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO CENTAROT NA GRADOT

Се продава од: Ангел Динов 15 мар. 08:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Кавадарци
Простории : Дуќани и Трафики
Se izdava deloven prostor vo strogiot centar na gradot , na ul. Cano Pop Ristov br. 26, Kavadarci so povrshina od 40m2. Cena po dogovor.
Kontakt telefoni 078/409-699 Angel
078/408-005 Dajana.
Нема посетени огласи
Кон почеток