Македонски | Shqip | English |

Masina za ladno i toplo cedeno maslo

Се продава од: Dime 22 мар. 22:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

6 000 ЕУР

Локација: Кавадарци
Производи : Друго
Машина за производство на ладно и топло цедени масла.
СО ОДОБРЕНИЕ ОД АГЕНЦИЈА ЗА ХРАНА И СПРЕМНА ЗА РАБОТА. Ги има сите потребни сертификати!!!

Се користи за проиводтво на масла од секаков вид на семки.
Машина за ладно и топло цедено. Full automatic
Волти: 380V/50HZ
Моќност(W): 7.5kw + 2,5
Димензии(L*W*H): 2100*1500*2500mm
Килажа: 900kg
Material: Stainless steel,carbon steel
Вакум филтер
Advantage: automatic feeding
Нема посетени огласи
Кон почеток