Македонски | Shqip | English |

Profesionalna masina za sadovi casi

Оглас од претпријатие. Се продава од: АЛМА-БП Дооел Кавадарци 04 фев. 12:06 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

1 200 ЕУР

Локација: Кавадарци
Производи : За Ресторани и Кафулиња
Се продава професионална машина за садови UniverBar Compact series

* 2 брзи програми (60 и 120 секунди + плакнење)
* Вграден дозер
* Висок квалитет - составена комплетно од инокс
* Повеќе автоматски филтри
* Автоматско полнење
* Нов модел (Лесно бирање програми)
* Капацитет - 950 чаши и тањири за 1 час
* 6,5 киловати
* Гаранција
* Димензии - (mm): H 1895 x W 650 x D775

Машината е комплетно сервисирана и проверена. Одлична состојба

За било какви информации слободно контактирајте не.

Имаме различни машини за индустриска употреба.

Контакт
071 377 877
[email protected]
www.alma-bp.mk

АЛМА БП ДООЕЛ
Индустриска бб
Кавадарци


TAG - peralna peralni masina za perenje masina za susenje susara susalna profesionalna oprema industriska masina servis industriski masina valjak pegla parea struja oprema restoran hotel bolnica oprema makinë larëse, tharëse, lavanderi, profesionale, industriale tanjiri casi sadovi
Нема посетени огласи
Кон почеток