Македонски | Shqip | English |

Masina za betonski blokovi avtomatska

Оглас од претпријатие. Се продава од: AS-MASINI DOOEL Вчера 06:56 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

7 500 ЕУР   23 000 ЕУР

Локација: Кавадарци
Производи : Индустриски машини и алати

Masina za blokovi so 6 kalapi so kapacitet od 300 do 400 bloka za 1cas gi ima site dimenzii na blokovi.
Cena 7.500€
Нема посетени огласи
Кон почеток