Македонски | Shqip | English |

Profesionalna masina za perenje peralna

Оглас од претпријатие. Се продава од: АЛМА-БП Дооел Кавадарци 12 мар. 09:16 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

-

Локација: Кавадарци
Производи : Индустриски машини и алати
Се продава индустриска машина за перење - GIRBAU HS4022

* 23 килограми
* Висока центрифуга
* Електрично греење - 18 киловати
* Лесно бирање програми
* нов модел

Машината е комплетно сервисирана и тестирана.
Гаранција - 6 месеци.
После гарантен период обезбеден сервис 24/7 и оригинални резервни делови.
Имаме преку 200 машини на лагер за перење, сушење, пеглање и хемиски машини.

За секоја информација контактирајте не:
071 377 877
[email protected]
АЛМА БП ДООЕЛ
www.alma-bp.mk


TAG - peralna peralni masina za perenje masina za susenje susara susalna profesionalna oprema industriska masina servis industriski masina valjak pegla parea struja oprema restoran hotel bolnica oprema makinë larëse, tharëse, lavanderi, profesionale, industriale
Нема посетени огласи
Кон почеток