Македонски | Shqip | English |

AUDI A4 2.0 TDI 143 ks

Се продава од: Gligor Lazov Вчера 13:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 14.480 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

6 599 ЕУР

Година: 2008
Менувач: Автоматски
Километража: 170 000 - 179 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Бугарска
Боја: Бела
Локација: Кавадарци
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: A4
174 000 ,ORGINALNI KILOMETRI,
8+1 STEPEN AVTOMATIK MULTITRONIK
SMENETI SITE KAISHI PRED 10 000,
NOVI PLOCKI SMENETO MASLO VO MENUVAC,
REGISTRIRANO DO FEVRUARI 2019,

moze da se carina,so carina cenata e okolu 8000 eur
Нема посетени огласи
Кон почеток