Македонски | Shqip | English |

Audi A6

Се продава од: Trajče Bogev 10 јан. 19:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Година: 2007
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Кавадарци
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: A6
Se prodava Audi A6 2.7 2007god,132kw 179ps registrirana do 01.08.2018 so zelen karton redovno menjato ulje na 10000 km so 4 novi gumi Kormoran 225/55/R16 kolata e vo odlicna sostojba
poveke informacii na 070806777 Trajce
Нема посетени огласи
Кон почеток