Македонски | Shqip | English |

Audi Q7 3.0 dizel quattro 4x4

Се продава од: Trajce Ristovski 20 јун 23:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

16 800 ЕУР

Година: 2007
Менувач: Автоматски
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Зелена
Локација: Кавадарци
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: Q7
Kolata e so FULL oprema ima termopan staklo 2 TV monitori panorama krov navigacija fabricka kuka i.t.n
Za poveke informacii javete se na 075-218-777 ili ispratete e-mail na zukomk@yahoo.com
Нема посетени огласи
Кон почеток