Македонски | Shqip | English |

Ford Focus

Се продава од: Riste Jovanov 19 мај 20:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2000
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Кавадарци
Стил на каросерија:
Марка: Ford
Модел: Focus
prodavam ford focus 2000 godina registriran cela godina vo top sostojba cena elektrika na prozorci dva kluca so dalecinsko
Нема посетени огласи
Кон почеток