Македонски | Shqip | English |

Ford Focus

Се продава од: Marjan sokolov Вчера 13:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-   2 500 ЕУР

Година: 2000
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Кавадарци
Стил на каросерија:
Марка: Ford
Модел: Focus
Ford Focus 1.8 TDDI 90 hp so bosh pumpa
Poveke info na tel.
Нема посетени огласи
Кон почеток