Македонски | Shqip | English |

Ford Focus

Се продава од: Kamo Samardziev 12 мар. 12:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 3.690 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

1 700 ЕУР

Година: 2002
Менувач: Рачен
Километража: 150 000 - 159 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Кавадарци
Стил на каросерија:
Марка: Ford
Модел: Focus
Ford fokus benzinec 2002 povolno
Tel. 077 589 881
Нема посетени огласи
Кон почеток