Македонски | Shqip | English |

Ford Mondeo 2.0 tdci

Се продава од: Sasko 15 мај 13:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 12.150 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

5 600 ЕУР

Година: 2009
Менувач: Рачен
Километража: 150 000 - 159 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Кавадарци
Стил на каросерија:
Марка: Ford
Модел: Mondeo
Ford Mondeo 2.0 tdci 103 kw
God.na proizvod.2009 prv pat kupen i prva registracija 2013
159.000 km
Ful.oprema
Novi gumi
Servisiran
Cena.5.600 e
Tel.071/288-040
Нема посетени огласи
Кон почеток