Македонски | Shqip | English |

Hummer H2

Се продава од: Nikola Вчера 23:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2004
Менувач: Автоматски
Километража: 65 000 - 69 999
Гориво: Плин / Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Кавадарци
Стил на каросерија:
Марка: Hummer
Модел: H2
Se prodva Hummer H2 so pominati 69 000 milji. Benzin/Plin, registriran cela godina.

Za poveke informacii
071324491 Nikola
Нема посетени огласи
Кон почеток