Македонски | Shqip | English |

JEEP Grand cherokee -07 dizel

Оглас од претпријатие. Се продава од: AS-MASINI DOOEL Вчера 06:57 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 18.440 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

8 500 ЕУР   9 500 ЕУР

Година: 2007
Менувач: Автоматски
Километража: 180 000 - 189 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Кавадарци
Стил на каросерија:
Марка: Jeep
Модел: Grand Cherokee
Se prodava JEEP proizveden 2007 godina so dizel mercedes motor so komplet servis.
Нема посетени огласи
Кон почеток