Македонски | Shqip | English |

MERCEDES S350 L 4-MATIC

Се продава од: Борче 18 мар. 18:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2011
Менувач: Автоматски
Километража: 300 000 - 349 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Бугарска
Боја: Сина
Локација: Кавадарци
Стил на каросерија:
Марка: S-класа / Mercedes-Benz
Модел: S 350
Се продава "MERCEDES - S350 L 4MATIC''

Мотор - 3000cm3 ; 300hp

Колата е увезена од Германија регистрирана во Бугарија со оригнал километри. Поседува фул опрема од секој аспект.

- Целиот кожен ентериер
- Греачи на седишта
- Масажери на седишта
- Подесиви седишта со меморија
- Паркинг сензори
- ЗАДНА ПАРКИНГ КАМЕРА
- Tiptronic
- 4 зонска клима напред назад
- Звучни команди на волан
- Автоматски гепек
- HARMAN/KARDON - Озвучување
- Навигација
- Bluetooth - Телефонска припрема
- Старт/Стоп палење на мотор
- Lane Keeping Assist
- Blind spot Assist
- Attention Assist
- Daytime driving lamps
- INTELLEGENT LIGHT SYSTEM
- Speedtronic
- Radar sensor
- Oригинал 19ки бандажи со 4 нови гуми Летни/Зимни
- 4 Воздушни јастуци - Автоматски подесиви.

И уште многу друга опрема.
Нема посетени огласи
Кон почеток