Македонски | Shqip | English |

Peugeot 307 2.0HDI -08

Оглас од претпријатие. Се продава од: AS-MASINI DOOEL Денес 08:32 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 7.160 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 300 ЕУР   3 900 ЕУР

Година: 2008
Менувач: Автоматски
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Кавадарци
Стил на каросерија:
Марка: Peugeot
Модел: 307
Se prodava 307 karavan 2.0hdi 100kw proizvedeno 2008 godina so avtomatski menuvac i ful ful oprema staklen krov novi zimski gumi registracija i zelen karton do 07.2019 komplet servisirano i smeneti rebrasti i zategaci
Нема посетени огласи
Кон почеток