Македонски | Shqip | English |

Renault Laguna

Се продава од: Валерија 18 сеп 22:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Минимално Учество од само 20%
Рок на отплата до 84 месеци
КУПИ и ВОЗИ
за само 5376 ЕУР месечно
АПЛИЦИРАЈ СЕГА! >
Цена:

3 000 ЕУР

Година: 2004
Менувач: Рачен
Километража: 160 000 - 169 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Кавадарци
Стил на каросерија:
Марка: Renault
Модел: Laguna
регистрирана цела година, добар мотор, добри гуми, добар акумулатор, гаражирана со фул опрема, може замена за опел фронтера џип со моја доплата
Нема посетени огласи
Кон почеток