Македонски | Shqip | English |

VW NEW BEETLE BUBA 1.9 TDI 90KS

Се продава од: VW Beetle 10 јан. 19:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

2 600 ЕУР

Година: 2002
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Кавадарци
Стил на каросерија:
Марка: VW Volkswagen
Модел: Beetle
Vw buba 1.9 TDI, 90KS.
Registrirana do 11.2019god,
AC, greaci na sedista.

Нема посетени огласи
Кон почеток