Македонски | Shqip | English |

VW Golf 5 1.9 TDI

Се продава од: kiro 12 јан. 15:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2005
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Кавадарци
Стил на каросерија:
Марка: Golf / VW Volkswagen
Модел: Golf
Dizel 1.9 TDI, 6 brzini , 77kw , Avtomatska klima, 210.000 km Proiz- 2004. Kais so zategaci ; plocki se smeneti pred 2meseci. Napraven e i redovniot servis za sledni 15.000 kilometri.

Voziloto e vo super sostojba.
_______________________
070/218-077
Нема посетени огласи
Кон почеток