Македонски | Shqip | English |

VW Golf 5 klimatronik 1.9 tdi Extra

Се продава од: Daniela 19 мај 19:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 10.410 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 800 ЕУР

Година: 2005
Менувач: Рачен
Километража: 170 000 - 179 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Кавадарци
Стил на каросерија:
Марка: Golf / VW Volkswagen
Модел: Golf
Kolata e vo ekstra sostojba napraven kompleten servis pred tri nedeli, zimski gumi ,registriran do noemvri 2019 nikakva zabeleska od oprema ima se
Нема посетени огласи
Кон почеток