Македонски | Shqip | English |

TRAKTORI TAFE JOHN DEERE

Оглас од претпријатие. Се продава од: ЕМГЕ - Компани Кавадарци 21 апр. 11:31 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

-

Локација: Кавадарци
Возила : Трактори
Марка: John Deere
Модел: 1850
ЕМГЕ-КОМПАНИ Кавадарци - трактори од нај познатите светски брендови од марката на IMT, GOLDONI, JOHN DEERE, TAFE, URSUS…

-Трактор Тафе 42ДИ без/со кабина 47кс
-Трактор Тафе 45ДИ 2WD без/со кабина 47кс
-Трактор Тафе 45ДИ 4x4 без/со кабина 47кс
-Трактор Тафе 5900ДИ 4x4 без/со кабина 60кс
-Трактор Тафе 6530 4x4 без/со кабина 63кс
-Трактор Тафе 8502 4x4 без/со кабина 80кс
- Трактор John Deere 5042C 2WD без/со кабина 42кс
- Трактор John Deere 5045D 2WD без/со кабина 45кс
- Трактор John Deere 5055E 2WD без/со кабина 55кс
- Трактор John Deere 5065E 4WD без/со кабина 65кс
- Трактор John Deere 5075E 4WD без/со кабина 75кс

-ГАРАНЦИЈА 3 ГОДИНИ.
ЕМГЕ-КОМПАНИ ви нуди најповолни услови за кредитирање.Кредити за трактори и земјоделска механизација со најниска каматна стапка од 2% до 4%.Кредитот може да се плаќа месечно или годишно.
Достава низ цела Македонија (до вашето место на живеење).

Контакт :
070/239-381
078/239-700

Email: [email protected]
Нема посетени огласи
Кон почеток