Македонски | Shqip | English |

Cisterna za voda Mercedes-Benz 16.26

Оглас од претпријатие. Се продава од: AS-MASINI DOOEL Вчера 06:56 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 15.190 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

7 000 ЕУР   9 000 ЕУР

Локација: Кавадарци
Возила : Градежни машини
Se prodava Mercedes 16.26 so cisterna od 8000 litri so registracija do 04.mesec 2020 godina servis kompleten spremen za rabota.
Нема посетени огласи
Кон почеток