Македонски | Shqip | English |

Grejder O&K G12

Оглас од претпријатие. Се продава од: AS-MASINI DOOEL Вчера 06:56 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

12 000 ЕУР   15 000 ЕУР

Локација: Кавадарци
Возила : Градежни машини
Se prodava grejder marka OK g12 proizveden 1985 godina vo ispravna sostojba
Нема посетени огласи
Кон почеток