Македонски | Shqip | English |

Mikser DIECI F7000

Оглас од претпријатие. Се продава од: AS-MASINI DOOEL Вчера 06:56 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 20.610 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

9 500 ЕУР

Локација: Кавадарци
Возила : Градежни машини
Se prodava mikser mobilna betonjera marka DIECI F7000 proizvedena 2011 godina so 3.5m3 so novo bure i novi pumpi vo top sostojba.
Нема посетени огласи
Кон почеток