Македонски | Shqip | English |

Minibus IVECO 80E18 so 28 sedista

Оглас од претпријатие. Се продава од: AS-MASINI DOOEL 22 мај 19:41 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 3.150 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

1 450 ЕУР   7 000 ЕУР

Локација: Кавадарци
Возила : Патнички возила
Марка: Iveco
Модел: Daily
Se prodavaat 2 broja minibus Iveco 80E21 so 28 sedista proizvedeni 1998 godina.

VOZILATA TREBA DA SE FARBAT I DA SE SERVISIRAAT
Нема посетени огласи
Кон почеток