Македонски | Shqip | English |

Citroen Jumper -98

Оглас од претпријатие. Се продава од: AS-MASINI DOOEL Денес 08:32 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 4.340 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

2 000 ЕУР   3 500 ЕУР

Локација: Кавадарци
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Citroen
Модел: Jumper
Se prodava kombe Citroen Jumper proizvedeno 1998 godina vo super sostojba
Нема посетени огласи
Кон почеток