Македонски | Shqip | English |

DAF XF 105.460

Се продава од: Danco 13 јан. 11:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Кавадарци
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: DAF
Модел: XF
Se prodava DAF 105.460 2007 godina vo odlicna sostojba.
Нема посетени огласи
Кон почеток