Македонски | Shqip | English |

Lamberet so carrier maksima

Се продава од: Sasko 11 јан. 22:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

7 000 ЕУР

Локација: Кавадарци
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: DAF
Модел: XF
Vo odlicna sostojba novi gumi registrirana..
Нема посетени огласи
Кон почеток