Македонски | Shqip | English |

SCANIA 124L 470 so Ladilnik Schmitz

Се продава од: Gligor Денес 02:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Кавадарци
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Scania
Модел: 124.400
1.Se prodava Scania 124L 470 Topline, Euro 3 2003 god, kompletno isfarbana, so motor 2012g so 300000km, kamionot e vo Top sostojba, spreman za EU , novi gumi, lamela, kompletno pretresen za relacii Vo EU.
2.Se prodava poluprikolka ladilnik Schmitz 1995god ,motor Thermo King SB III, so Eko osovini, visina 2,65,aluminiumski bandazi, vo odlicna sostojba.
Se prodavaat komplet , a moze i posebno! HITNOO
Нема посетени огласи
Кон почеток