Македонски | Shqip | English |

Scania 124.400

Се продава од: ... 22 мај 20:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Кавадарци
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Scania
Модел: 124.400
Se prodavaat poveke kamioni SCANIA I DAF
Нема посетени огласи
Кон почеток