Македонски | Shqip | English |

Scania 124.420

Се продава од: Riste Денес 14:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Кавадарци
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Scania
Модел: 124.420
Se prodava skanija e3 vo dobra sostojba. Voze na relacija makedonija atina. Za povece informacii na 072 208 225
Нема посетени огласи
Кон почеток