Македонски | Shqip | English |

Scania Euro 5 top sostojba

Се продава од: Tode Sakaliev 19 мар. 10:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Кавадарци
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Scania
Модел: R 420
Se prodava Scania Euro 5 2007 Godina vo TOP Sostojba moze zamena za kola so doplata.


Poveke informacii na tel 071-340-082
Нема посетени огласи
Кон почеток