Македонски | Shqip | English |

Zastava Turbo Rival

Се продава од: Stojan Вчера 08:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

450 ЕУР

Локација: Кавадарци
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Zastava
Модел: Turbo Rival
Registrirana.ispravna sostojba
Нема посетени огласи
Кон почеток