Македонски | Shqip | English |

Plamenik na nafta za parno

Се продава од: Кочо 18 мар. 17:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој предмет за 2.660 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

250 ЕУР

Локација: Кавадарци
Производи : Грејни тела и Клима уреди
Марка: Друга марка
Модел: Drug model
Se prodava plamenik na nafta koristen tri sezoni od markata HOFAMAT.
Нема посетени огласи
Кон почеток