Македонски | Shqip | English |

GARAZNI VRATI I MOTORI ZA PORTI NA DALECINSKO

Се продава од: XXX 13 јан. 20:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Кавадарци
Опрема : Врати/Прозорци и Осветлување
Garazni vrati (roletni i sekventni) site vidovi i site boi so dalecinsko otvaranje:
- metalni i aluminiumski,
- so izolacija i bez izolacija,

Montiranje na motori za krilni i siber vrati-porti.

Montaza niz celata teritorija na Makedonija.
Нема посетени огласи
Кон почеток