Македонски | Shqip | English |

Sobni i vlezni vrati

Оглас од претпријатие. Се продава од: Борче Вчера 20:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Кавадарци
Опрема : Врати/Прозорци и Осветлување
Вршиме продажба и монтажа на Блиндор сигурносни влезни и медијапан собни врати. Фиксни димензии на влезни врати(205х96,120,140) и фиксни димензии на собни врати (205х90х80х70). Нудиме добар изглед и пред се врвен квалитет. Најповолни цени во Македонија. Без разлика на дебелината на зидот, и без разлика која димензија на вратата цената е истата за сите. Огромен асортиман и гаранција на сите врати. Италијански AGB механизам.

Достава по карго за цела Македонија.
Монтажа - Тиквешијата и Скопје.

Слободно посетете го нашиот изложбен салон на улица Ресавска бр.47 - Кавадарци.

Подетални информации за вратите можете да погледнете на нашата ФБ страница - https://www.facebook.com/sobnivleznivrati/ .
или на бројот +38978803333

Контактирајте не во секое време.

www.janbor.com.mk
Нема посетени огласи
Кон почеток