Македонски | Shqip | English |

Regal i vrati

Се продава од: Vasilka 05 мар. 21:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Кавадарци
Опрема : Гарнитури и салонски елементи
Се продава регал на делови и внатрешни дрвени врати во солидна состојба поради реновирање.

Цена по договор.
Нема посетени огласи
Кон почеток