Македонски | Shqip | English |

iPhone 7 32 GB unlocked raboti na site mrezi

Се продава од: Aleksandar 14 мар. 16:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој производ за 2.660 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

250 ЕУР

Локација: Кавадарци
Марка: Apple (Iphone)
Модел: iPhone 7
Se prodava koristen iPhone 7 32 GB. Istiot raboti na site mrezi.
Нема посетени огласи
Кон почеток