Македонски | Shqip | English |

ЕМГЕ-КОМПАНИ Kuka 112m2 + dvor 350m2

Оглас од претпријатие. Се продава од: ЕМГЕ - Компани Кавадарци 01 фев. 10:07 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

-

Број на соби: 4
Адреса: Западен Булевар бб
Површина: 112 m2
Број на спратови: 1 спрат
Греење: Дрва
Локација: Кавадарци
ЕМГЕ-КОМПАНИ Продава Куќа 112м2 + дворна површина 350м2,куќата поседува 4 големи соби,меѓуспрат + поткровје и 1 купатило.
За повеќе информации јавете се на некои од телефонските броеви.
ЕМГЕ-КОМПАНИ Продава Куќа 112м2 + дворно место 400м2,куќата поседува 6 соби,2 купатила + гаража и се наоѓа во Глишиќ.
За повеќе информации околу куќата обратете се на некои од телефонските броеви.
Посредуваме и кредити со најниска каматна стапка со рок на отплата до 30 години.
!!! Купуваме за вас - Продаваме за вас !!!
Агенција за недвижности
ЕМГЕ-КОМНПАНИ Кавадарци
Западен Вулевар бб
Веднаш под винарска визба Тиквеш.
Контакт
070/239-381
078/239-700
Email : [email protected]
Нема посетени огласи
Кон почеток