Македонски | Shqip | English |

ЕМГЕ-КОМПАНИ kuka 160m2 dvor 56m2

Оглас од претпријатие. Се продава од: ЕМГЕ - Компани Кавадарци 12 фев. 11:11 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

-

Број на соби: 7
Адреса: Западен Булевар бб
Површина: 160 m2
Број на спратови: 2 спрат
Греење: Дрва
Локација: Кавадарци
ЕМГЕ-КОМПАНИ Продава куќа 160м2 + дворна површина 56м2 над ваташката пошта.
Куќата поседува 7 соби,1 купатило,1 тераса + гаража.
Посредуваме и кредити со најниска каматна стапка со рок на отплата и до 30 години.
За повеќе информации околу куќата можете да контактирате со нас.
Контакт
070/239-381
078/239-700
[email protected]
Нема посетени огласи
Кон почеток