Македонски | Shqip | English |

Novoizgradena semejna kuka vo Kavadarci

Се продава од: Илија Гечев 07 дек. 12:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Број на соби: > 10
Адреса: Ѓоре Брушански
Површина: 354 m2
Број на спратови: 3 спрат
Греење: Друго
Локација: Кавадарци
Се продава новоизградена двосемејна куќа на ул. Ѓоре Брушански.


Опис и квадратура на објектот:

- Подрум + ходник и скали ........... 63+12=75м2
- Приземје (гаража) .................................. 17м2
- Приземје + хс + тераса ........ 70+12+12=94м2
- Први кат + хс + балкони ..... 93+12+11=116м2
- Поткровје + хс + балкони ....... 36+12+4=52м2

Вкупна станбена површина на куќа ...... 354m2Претпријатие за производство, трговија и инжинеринг
ГТИ - Д.О.О.Е.Л. Експорт-Импорт Кавадарци
Индустриска 1в, п.фах 183
1430 Кавадарци, Македонија

Контакт: 070 218 247
Нема посетени огласи
Кон почеток