Македонски | Shqip | English |

Ovostarnik so kajsii vo blizina na Uni Palas 2

Се продава од: xy Денес 11:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

2 500 ЕУР

Површина: 2028 m2
Локација: Кавадарци
Se prodava ovostarnik so kajsii vo blizina na Uni Palas 2, ima 102 drvja-ovoski i e pod voda, KP br.4567. Cenata e fiksna 2.500 evra.
Нема посетени огласи
Кон почеток