Македонски | Shqip | English |

PLAC OD 500M2 VO KAVADARCI

Се продава од: ilija delov 24 мар. 22:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Површина: 500 m2
Локација: Кавадарци
SE PRODAVA PLAC VO KAVADARCI 500 M2 10E METAR KVADRATEN ILI SE ZAMENUVA ZA DZIP VO DOBRA SOSTOJBA.

SE PRODAVA I TRAKTOR FERGUSON 533 VO MNOGU DOBRA SOSTOJBA ILI SE ZAMENUVA ZA DZIP ..

078280851
Нема посетени огласи
Кон почеток