Македонски | Shqip | English |

Plac na Tikvesko ezero itno

Се продава од: Zoran 10 јан. 17:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Површина: 1500 m2
Локација: Кавадарци
Се продава плац од 1500 m2 со имотен лист и струја до асфалтен пат.
Локација Тиквешко езеро на Ресавскиот пат, цена по договор.
Нема посетени огласи
Кон почеток