Македонски | Shqip | English |

Suma od 7700m2 vo Kavadarci

Се продава од: xx 14 јун. 11:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

2 500 ЕУР

Површина: 7700 m2
Локација: Кавадарци
Се продава шума со можност за берење на дрва. Површина 7700м2, КП 49/7во место викано Раковец на Витачево ,кај ергелата на Доне Попов.
Нема посетени огласи
Кон почеток