Македонски | Shqip | English |

PLAC ZA GRADBA SO MARKICA KAVADARCI

Се продава од: Мојсова Весна 21 мај 21:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

6 000 ЕУР

Адреса: Ул.Методија Џунов Џико
Површина: 170 m2
Локација: Кавадарци
Продавам плац од 196м2 со маркица за градба на куќа во Брушанско Маало на ул.Методија Џунов Џико.Плацот е на самата улица,асфалтирана со приклучоци за струја и вода. Плацот поседува чисти и уредни документи. Цена по договор.
Контакт Весна--077 57 17 57
Нема посетени огласи
Кон почеток