Македонски | Shqip | English |

DAIHATSU FEROZA 1.6 STRANSKI

Се продава од: Miku 09 јан. 14:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

2 200 ЕУР

Година: 1993
Менувач: Рачен
Километража: 140 000 - 149 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Странска
Боја: Сива
Локација: Зајас, Кичево
Стил на каросерија:
Марка: Daihatsu
Модел: Feroza/Sportrak
ZA POVECE INFORMACI JAVETESE

CENA NE E FIKSNA
Нема посетени огласи
Кон почеток