Македонски | Shqip | English |

Dukan vo strog centar Berza

Се продава од: Enis 01 апр. 14:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Адреса: marsal tito br. 295
Површина: 72 m2
Локација: Кичево
Простории : Дуќани и Трафики
Se prodava dukan vo strog centar ( berza )
Povrsina 57m2 plus 15 m2 podrum
Na najdobra lokacija vo gradot za poveke info na telefon 070223048 ili 070770093
Нема посетени огласи
Кон почеток